If you purchase casein or milk isolate directly from the manufacturer it's a little over three dollars a pound but you have to buy a twenty kilo bag and it's unflavored.
If you purchase casein or milk isolate directly from the manufacturer it's a little over three dollars a pound but you have to buy a twenty kilo bag and it's unflavored.