r they actually good for u? my friend used a jug and gained some nice mass. i bought the gnc 2200 or w/e. im taking 2 servings a day with is 4000+ extra cals. but its 5 servings so ill be dont with it in 2-3 days. it only costs 30 bucks though, so ill try to buy one a week. which isnt bad...