I get the Pro-rated from Costco. It doesnt taste like poon, but it stays down.
Heres the numbers
90 servings x 22g protien = 1980 total g protien. / by price $20 == 99 GRAMS PROTIEN PER DOLLAR
I used to order my shit, but this is the best deal, and you dont have to pay shipping.
*edit, just to show what a nice guy I am, I posted this inspite of the fact you hit me with 2 reds