its a can 4 oz. can....$1.25....bro did not intend to use it to replace a meal...just a snack when craving sweets...its made with casen protein ...great for around bedtime....
KillahBee said:
yeah but how expensive is it? I imagine the name increases the cost a bit. 20g protein isn't a lot either, compared to other protein powders.
its a can 4 oz. can....$1.25....bro did not intend to use it to replace a meal...just a snack when craving sweets...its made with casen protein ...great for around bedtime....