JackAssman
New member
Once, me and a couple of buddies went to a local cheese factory and picked up a 50lb bag of whey protein for $15. What a deal. Well, this crap was so salty and nasty we had to mix it with jello powder. Later we found out it was whey powder that they make dog food out of. I think I consumed about 3lbs of it before I threw it out. Man, did we ever have some bad gas!