Not counting protein powder, I'm now trying like hell to keep it at $10 a day, which is proving to be pretty much impossible. $12 a day is what I used to spend and it seems to have been a reasonable amount.
This page contains mature content. By continuing, you confirm you are over 18 and agree to our TOS and User Agreement.