Muscle Milk runs me about 30 bucks a canister and that lasts me about 2 weeks. So i can easily spend 75 bucks a month on protein. (and im not even in great shape)
Muscle Milk runs me about 30 bucks a canister and that lasts me about 2 weeks. So i can easily spend 75 bucks a month on protein. (and im not even in great shape)