For a month (4200 cals a day) it costs 320 without all the meat and whey! And my diet is like 2lbs meat a day. WTF is there any way to cut the costs down besides stealing im already doing that
This page contains mature content. By continuing, you confirm you are over 18 and agree to our TOS and User Agreement.