Please Scroll Down to See Forums Below
How to install the app on iOS

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.

Note: This feature may not be available in some browsers.

napsgear
genezapharmateuticals
domestic-supply
puritysourcelabs
RESEARCHSARMSUGFREAKeudomestic
napsgeargenezapharmateuticals domestic-supplypuritysourcelabsRESEARCHSARMSUGFREAKeudomestic

canned chicken got some eating now

What does that cost per can, I can down anything as long as I don't breath. I have been eating salmon out of a package lately and it tastes horrible.
 
wgarrett said:
What does that cost per can, I can down anything as long as I don't breath. I have been eating salmon out of a package lately and it tastes horrible.

Only like 2.25 totally worth it if you can eat it.
 
Chicken in a can is all I eat. I buy the kirkland signature brand from costco. $10 for 8 cans with a little less than 60g protein and 2 g fat per can.

It doesnt smell or taste like that if you soak it in hot water, than rinse it off a few times.
 
Top Bottom