I buy all expired bars and mrps. (I have the chic at GNC wrapped around my finger)
She hooks me up...
10 bags of nitro tec bites $1 each
boxes of nitro tec bars $4 each
boxes of Protien bars $5 each
MRP box's of 20 $8 - $14 each
etc
I had almost 500 bars at one time. I can't eat them all so I give it to the youngsters at the gym. lol They line up like they are getting government cheese.
Also...
I like throw all the bars on the floor, get naked, and frolic around in them.