GEORGE SPELLWIN'S ANNOUNCEMENTS
![](https://www.elitefitness.com/forum/images/ima-st.png)
![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
Author | Topic: What legal Supps do you guys take?? |
LuckyDog Amateur Bodybuilder (Total posts: 34) |
![]() ![]() ![]() ![]() I said legal, for everybody thinking about putting their whole regimend of supps in. So what does everyone take, and how much a month does everyone spend?? I only spend 80 a month. Anybody else?? IP: Logged |
Thick dog Pro Bodybuilder (Total posts: 357) |
![]() ![]() ![]() I take various protein powders, meal replacements, creatine, glutamine, and ECA. On average I'll spend around 150$ per month. IP: Logged |
D007 Pro Bodybuilder (Total posts: 169) |
![]() ![]() ![]() ![]() whey & soy, 80$ month IP: Logged |
Fish Pro Bodybuilder (Total posts: 178) |
![]() ![]() ![]() ![]() Protien powder, flax oil, Ripped to wake my ass up. ------------------ IP: Logged |
morereps Amateur Bodybuilder (Total posts: 22) |
![]() ![]() ![]() ![]() Whey-Flax Seed Oil- Creatin. IP: Logged |
Jim Layhoe Pro Bodybuilder (Total posts: 175) |
![]() ![]() ![]() ![]() Your better of spending your money on good food. IP: Logged |
Vitaman Pro Bodybuilder (Total posts: 125) |
![]() ![]() ![]() ![]() Whey protein, Flax seed oil, fish oil concentrate capsules, various vitamins, and Glocosamine & Chondroitin. I spend around $80.00 dollars also [This message has been edited by Vitaman (edited June 05, 2000).] IP: Logged |
code_x Amateur Bodybuilder (Total posts: 4) |
![]() ![]() ![]() ![]() MRP's and protein...ripped fuel during a cutting cycle...all that and pleanty of vitamin S... IP: Logged |
beastmasster Pro Bodybuilder (Total posts: 321) |
![]() ![]() ![]() ![]() Ephedrine and Caffeine. WHey and Soy. Creatine and Glutamine. Vitamins A,C,E, and Inj. B12, Niacin, Multivitamin. Tryptophan. Flax Oil. Milk Thistle. Insulin (it's legal!) Carb (maltodextrin) powder. IP: Logged |
GEERHED Pro Bodybuilder (Total posts: 115) |
![]() ![]() ![]() ![]() Vitamin World Daily-Rx Advanced nutrition drink mix.Cheap ($21 for 20 packets) and high in quality protein (38 grams). Two packets a day would be $63 a month. That's all I take orally. ------------------ IP: Logged |
TwinGATs Pro Bodybuilder (Total posts: 167) |
![]() ![]() ![]() ![]() food IP: Logged |
All times are ET (US) | |
![]() |